Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Magdaléna

Ženské krstné meno

Magdaléna je meno hebrejského pôvodu. Jeho história a pôvod sa viažu na mesto Magdaly. Domácka podoba tohto mena je Magda, Magduška, Magdalénka, Lenka aj Mahulienka. Ak sme v prítomnosti žien s týmto menom, musíme sa obrniť väčšou trpezlivosťou. Sú málo prispôsobivé a ich rýchle reakcie prichádzajú ako tornádo. Už v ranom detstve sa prejavuje ich bojovnosť až agresivita. Rodičia majú s Magdalénami kvôli ich panovačnosti problémy a musia sa snažiť, aby ich prejavy tlmili. Nositeľky tohto mena nemajú totiž pochopenie pre disciplínu. Pri stretnutiach s nimi sa musíme pripraviť na časový sklz.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.