Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Mária

Ženské krstné meno

Ženské meno Mária má hebrejský pôvod a voľný preklad znie "milovaná bohom". Toto biblické meno patrí na Slovensku medzi najobľúbenejšie. Osobnostné ohodnotenie všetkých oslávenkýň a nositeliek krstného mena Mária by sa dalo zhrnúť do jednej vety - Tá, čo kraľuje na nebi i na zemi. Dominantnými vlastnosťami všetkých Márií je vôľa, citlivosť, mravnosť a aktívnosť. Márie sú mlčanlivé, veľmi rozhodné a obdivuhodné matky, nikdy sa nesťažujú. Svoj nesúhlas však dávajú najavo. Zvyčajne bývajú veľmi dobré študentky, obľubujúce klasické štúdium, a priťahuje ich povolanie, kde treba odovzdávať veľa zo seba.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.