Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Aurel

Mužské krstné meno

Mužské meno Aurel má latinský pôvod a v preklade znamená "zlatý". S nositeľmi krstného mena Aurel sa stretávame výnimočne a oslovujeme ich Aurelko, Aurélik. Aurelovia sú schopní trpezlivo znášať ťažké životné situácie. Ich reakcie sú pokojné, dlho premýšľajú, kým sa pustia do nejakej činnosti. Hoci aj im sa stane, že z času na čas vybuchnú, môžeme ich zaradiť medzi pohodové povahové typy. Jednou z najvýraznejších čŕt Aurelov je aktívnosť. Priťahuje ich štúdium jazykov, veľmi obľubujú vedecký výskum a sú schopní vynaložiť zvýšené úsilie, aby dosiahli svoj cieľ. V zamestnaní sa neprispôsobujú vždy ľahko, ale nemajú ani záujem stále meniť povolanie. Ich citový život je pomerne zložitý, lebo ťažko vyjadrujú svoje city.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.