Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Dušan

Mužské krstné meno

Mužské meno Dušan má slovanský pôvod a význam mena je "ten, kto má dušu". Nositeľov tohto mena oslovujeme Duško, Dušanko, Dudko. Dušanovia sú ovplyvniteľní a subjektívni. Na všetko nazerajú svojským spôsobom a ak majú sebadôveru, je to skôr výsledok zaslepenosti ako dobyvačnosti. Dušanovia sú však aj muži s tvrdými údermi, ktorí vedia vziať kormidlo do rúk a dokážu sa vyhnúť nebezpečným útesom. V citovom živote sú to nežní tyrani, ktorí vás jemne obalia svojou precitlivenosťou a načisto ochromia.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.