Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Koloman

Mužské krstné meno

Mužské meno Koloman má keltský pôvod a v preklade znamená "pustovník". Nositeľov tohto málo používaného mena oslovujeme Kolo, Kolko. Kolomanovia sú často osoby záhadné a svoje aktivity uskutočňujú najradšej po príchode noci. Stávajú sa z nich dosť nevľúdni ľudia, akoby sa obávali vyjsť na svetlo božie. Často sú mlčanliví, utiahnutí do seba a málo ovplyvniteľní. Zvyčajne sú to disciplinovaní študenti, schopní značného vypätia. Študujú sami, neraz dlho do noci. V rámci svojho povolania majú sklon hľadať riešenie takých problémov, ktorým by iní vôbec nevenovali pozornosť.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.