Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Mojmír

Mužské krstné meno

Mužské meno Mojmír má slovanský pôvod, znamená "môj mier". Chlapcov s týmto bežne používaným menom oslovujeme Miro, Mojo, Mojko, Mirko. Mojmírovia sú poväčšine obdarení veľkou emotívnosťou, potrebujú konať, majú však dušu komedianta. Deti s týmto menom musíme veľmi skoro učiť, čo je to disciplína, ustavične ich zamestnávať a nenechávať ich osamote. Rady obracajú pozornosť len na seba. Mojmírovia sú zvyčajne veľmi dobrí študenti a priťahujú ich všetky slobodné povolania.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.