Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Pravoslav

Mužské krstné meno

Mužské meno Pravoslav má slovanský pôvod a význam mena je "právom slávny". S nositeľmi tohto mena sa na Slovensku stretávame len výnimočne. S týmito deťmi treba hneď zaobchádzať podľa ich skutočnej úrovne, a to ako s dospelými. Nemaznajte sa s nimi ako s malými nevedomými zvieratkami, ale správajte sa k nim ako k zodpovedným ľuďom. Pravoslavovia sú zároveň introvertní aj extrovertní, vedia žiť rovnako dobre v spoločnosti, ako osamote, uzavrieť sa do seba, alebo sa úplne zapojiť do spoločenského života. Ak nájdu Pravoslavovia ženu svojho srdca, budú ukážkovými hlavami rodín, ale s tvrdou rukou. Ich vernosť odolá všetkým skúškam, nikdy ich však nesklamte, nerozprávajte im nezmysly.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.