Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Vladislav

Mužské krstné meno

Mužské meno Vladislav má slovanský pôvod a v preklade znamená "sláviaci vládu" Nositeľov tohto bežne používaného mena oslovujeme Vlado, Vladislavko. Oslávenci s týmto menom sú nezávislí, bojovní, svojhlaví. Títo muži majú v sebe takmer nevyčerpateľnú húževnatosť. Vladislavovia si žijú pomalý vnútorný život. Potrebujú mať však okolo seba veľa ľudí. Sú to úžasní rozprávači a každú udalosť podfarbia svojou fantáziou. Je však vhodné prinútiť deti nosiace toto meno, aby sa pridŕžali skutočnosti a rozoznávali realitu od ich vybájeného sveta.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.