Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Zdenko

Mužské krstné meno

Mužské meno Zdenko má český pôvod a vo voľnom preklade znie ako "tu slávny". Nositeľov tohto obľúbeného mena oslovujeme Zdendo, Zdeno. Zdenkovia nie sú priebojní, zato sú dosť ovplyvniteľní a zväčša precitlivení a pomstychtiví. Od detstva ich treba poúčať, ako sa majú správať k blížnym. Takisto ich nálady, raz také, raz onaké, narobia rodičom veľké starosti. Treba len, milí rodičia, zostať pri výchove pevní a energickí a nedať sa Zdenkom obalamutiť. Pri tomto charakterovom type je veľmi závažná vec voľba povolania. Ak Zdenkovia nenatrafia na pravú cestu, alebo ak im nesedí pracovné prostredie, stávajú sa z nich veľmi labilní ľudia. Preto opäť musíme upozorniť rodičov, aby aj tu boli dôslední a dobre ich nasmerovali. Ľahko uhádneme, že v spoločenskom styku sú Zdenkovia vrtošiví.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.