Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alberoskop (Október - Brest)

Brest je strom ľudí, ktorí sú vyslovene diskrétni a elegantní. "Bresty" radi zaujímajú významné postavenie. Žijú veľmi bohatým, plnohodnotným životom. Majú záľubu v pekných veciach a výrazný zmysel pre poriadok. Majú aj zmysel pre humor, a ak chcú pôsobia sympaticky. Musia však krotiť sklon svo sklon k vyvyšovaniu sa nad ostatných, ako aj výraznú túžbu byť všetkými obdivovaní a stáť vždy v strede pozornosti. Ľudia narodení v znamení bresta sa najlepšie cítia v takom povolaní, kde môžu užitočne uplatniť svoj individualizmus. Môžu z nich byť preto výborní architekti, návrhári áut alebo spisovateľské talenty.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.