Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alberoskop (Máj - Dub)

Kto je v spojení s dubom, má logické myslenie a pokojnú povahu. Títo ľudia sú od prírody sebavedomí až namyslení a ťažko im padne, keď majú zmeniť svoje stanovisko, ak sa už raz rozhodli. Ich túžba po rozkazovaní a moci (hlavy vojvodcov zdobili dubové listy) im nebráni v tom, aby mali výrazný zmysel pre spravodlivosť. Ak sa tieto pozitívne charakterové vlastnosti doženú do krajnosti, môžu sa premeniť na negatívne a viesť ku sklamaniam. Ľudia narodení v znamení duba sú úspešní vo všetkých oblastiach, kde môžu dokázať svoju autoritu, a preto sa veľmi dobre hodia za dôstojníkov, manažérov, pilotov, lodných kapitánov či riaditeľov veľkých podnikov. V prvom rade sú však vynikajúci otcovia, ktorí urobia všetko pre blaho svojej rodiny.
Fotoblog na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.