Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Xénia

Ženské krstné meno

Ženské meno Xénia má grécky pôvod a význam mena je "pohostinná, milujúca hostí". Nositeľky tohto mena oslovujeme Xeňa, Xenička. Povaha týchto žien je mierne nevľúdna a ustarostená. Vo všeobecnosti ich netreba súriť, dobiedzať do nich, ak chceme, aby boli zdatné a výkonné. Xénie nie sú vyzývavé a ich skrytá citovosť by mohla vyvolať dojem istej namyslenosti. V skutočnosti sú nedôverčivé a trpia komplexami, ak sa stretnú s veľkým citovým vzplanutím, ktoré pokladajú za divadlo.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.