Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Božena

Ženské krstné meno

Ženské meno Božena má český pôvod a význam mena je "bohom obdarená, blahoslavená". Nositeľky tohto mena oslovujeme Božka, Boženka, Bobina, Boža. Boženy sú ženy s komplikovanou povahou. Majú však príjemné vystupovanie a riadiace schopnosti. Niekedy máme pri nich pocit, akoby sa stále len štylizovali do pozície nedobytnej krásky a uzatvárali sa pred okolitým svetom. Aj keď sa usilujú byť dobrými priateľkami, ich zahľadenosť do seba sa nedá prehliadnuť. Tieto ženy sú síce milé, ale už v škole sa snažia blufovaním mať lepšie výsledky, ako možno dosiahnuť ich inteligenciou. Ich citový život je zahalený pláštikom tajuplnosti.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.