Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Darina

Ženské krstné meno

Ženské meno Darina je juhoslovanského pôvodu a v preklade znamená "dar, darček". Nositeľky tohto na Slovensku menej rozšíreného mena oslovujeme Darinka, Darka, Dara, Daruška. Meniny majú 12. augusta. Darinky vytrvalo pracujú, kým prekonajú každú prekážku, ktorá ich v živote stretne. Majú vyberaný vkus. Ich študijné výsledky sú priemerné. Veľmi dobre sa uplatnia v zamestnaniach, kde je potrebný kontakt s verejnosťou. Darinky sú komunikatívne a dokážu šikovne využiť svoj šarm a výnimočnú pamäť. Ich životaschopnosť je dobrá, umožní im čeliť zdravotným problémom, ktoré by sa nemuseli dostaviť, keby nehrešili bezstarostnosťou v tomto smere. Ovplyvňuje ich planéta Venuša. Darinkine šťastné farby sú zelená a biela. Ochranné rastliny myší chvost a fialka, ochranné kamene achát a zafír.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.