Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Oľga

Ženské krstné meno

Ženské meno Oľga má severský pôvod a význam mena je "svätá, zdravá". Nositeľky tohto mena oslovujeme Olinka, Olča, Oluška, Oluša. Oľgy sú veľké bojovníčky s pomerne tvrdou povahou. Zvyčajne reagujú rýchlo a rozhodne. Boj s nimi je vždy ťažký a vopred prehraný. Zodpovednosť im je samozrejmá a najlepšie sa cítia v povolaniach, v ktorých treba bojovať do posledných síl. Komunikácia s nimi je však dosť ťažká, tvrdošijne zastávajú svoj názor. Manipulácia ich silnej osobnosti je však nemožná. Nositeľky tohto mena sú veľmi nedôverčivé a len málokedy sa dajú presvedčiť o nezištnom priateľstve i láske.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.