Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Severín

Mužské krstné meno

Mužské meno Severín má latinský pôvod a v preklade znamená "prísny, vážny". S nositeľmi tohto zvláštneho mena sa na Slovensku stretávame len zriedkavo a oslovujeme ich Sever. Severínovia, ktorí svoje meniny oslavujú 8. januára, sú muži, ktorí dlho premýšľajú, kým sa pustia do nejakej činnosti. Sú schopní dlhého pochodu životom, trpezlivého úsilia, hoci z času na čas vybuchnú. Ich zmysel pre priateľstvo je diferencovaný. Stáva sa im, že váhajú, nechcú sa celkom zaväzovať a vyhýbajú sa predovšetkým priateľstvu so ženami. Severínov priťahuje štúdium jazykov. Sú z nich vynikajúci prekladatelia a tlmočníci.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.