Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Móric

Mužské krstné meno

Mužské meno Móric má latinský pôvod a jeho význam znie "pochádzajúci z Mauretánie". Na Slovensku sa stretávame s nositeľmi tohto mena len výnimočne a oslovujeme ich Móricko, Morek, Mórko. Móricovia sú utajení vášnivci, obdarení veľkou emotívnosťou. Často sme však prekvapení relatívnou pomalosťou ich reakcií. Netreba ich súriť, ale vysvetliť im, čo od nich očakávame. V duši sú to komedianti a veľké zúfalstvo zahrajú niekedy veľmi presvedčivo. Neradi obracajú pozornosť mimo seba a vtedy sú náramne struční.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.