Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Patrik

Mužské krstné meno

Mužské meno Patrik má latinský pôvod a jeho význam je urodzený, šľachetný. Nositeľov tohto mena oslovujeme Paťo. Niekedy máme pocit, akoby sa v Patrikoch bili dva svety. Hoci nikdy presne nevedia, čo chcú, nikdy si nenechajú poradiť a ukázať možné alternatívy. Tvrdohlavo sa spoliehajú na svoje sily. Zabúdajú však, že ére osamelých mužov-pomstiteľov už dávno odzvonilo a bez pomoci blízkych sa neobídu. Patrikovia kladú veľký dôraz na svoj vzhľad. Záleží im na tom, aby druhí ocenili ich výzor. Ak im však poradíte, čo by moholi zmeniť a vylepšiť, urobia tak až vtedy, keď budú sami presvedčení o užitočnosti tohto kroku.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.