Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Vít

Mužské krstné meno

Mužské meno Vít má latinský pôvod a význam mena je "veselý, neposedný". Nositeľov tohto mena oslovujeme Vítko, Viťo. Vítovia sú značne citovo založení muži. Potrebujú cítiť pozornosť svojho okolia. Musíte byť však k nim milí a starostliví. Za opateru sa dokážu vždy odmeniť. Pozor však na ich nestálosť! Vo Vítoch vždy drieme pokušenie vyskúšať niečo nové, nepoznané a vzrušujúce. Považujú to za korenie života a oni majú korenené jedlá veľmi radi.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.