Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Vojtech

Mužské krstné meno

Mužské meno Vojtech má slovanský pôvod a význam mena je "útecha, posila vojska". Nositeľov tohto mena oslovujeme Vojto, Vojtko. Vojtechovia, ktorí majú meniny 23. apríla, sú výkonní a uvážliví ľudia. Tak ako chobotnica, ich totemové zviera, aj oni sú dobiedzaví, húževnatí. Zázračne si vedia zorganizovať svoje záležitosti a existenciu. Žijú často dvojtvárnym životom. Jedna tvár je verejná, veľmi plodná, druhá diskrétna až tajná, čo všetko mimoriadne komplikuje. Aby boli spokojní, musia stále niečo robiť.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.