Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Stredoveké súboje v uliciach Hainburgu

Hainburg an der DonauKultúrne podujatie

19. 5. 2013 - V najvýchodnejšom rakúskom meste Hainburg an der Donau sa každoročne konajú stredoveké slávnosti - Mittelalterfest Hainburg . S tým sa spájajú aj ukážky rytierskych turnajov, na ktorých sa bojovalo o priazeň vyvolenej dámy a víťaznou trofejou často býval pletený veniec.
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Publikované: 19. 5. 2013 / Autor: MOWS
Zobraz na mape
zobraz mapu
FacebookTwitterWhatsAppE-mail
Našiel som 2 súvisiace články
Mohlo by ťa zaujímať:

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.