Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Emília

Ženské krstné meno

Ženské meno Emília má latinský pôvod a v preklade znamená "horlivá, pracovitá". Nositeľky tohto krstného mena oslovujeme Milka, Miluška, Emilka. Emílie sú náramne čulé, rýchlo reagujúce, zvedavé, zavše aj bezočivé bytosti. Majú neuveriteľnú pamäť a tvária sa, že vždy všetko vedia a do všetkého musia strčiť nos. Hlavne chcú mať všetko hneď a zaraz. Od najútlejšej mladosti treba im dať najavo, kde sa začína a kde končí ich vladárstvo. Často sa u Emílie objavia aj problémy s dochádzkou do školy. Ich štúdium je mierne chaotické a profesori budú mať s Emíliou večné škriepky a nedorozumenia. Neobľubujú klasické štúdium a svoje ambície vidia v umeleckej oblasti.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.