Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Elena, Helena

Ženské krstné meno

Ženské meno Helena má grécky pôvod a v preklade znamená "svetlo, pochodeň". Na Slovensku je toto meno veľmi obľúbené a jeho nositeľky oslovujeme Helča, Helga, Hela, Helenka, Heluška. S Elenami sa u nás stretávame už menej a oslovujeme ich Eluška, Ela, Elenka. Eleny, Heleny sú ženy veľmi introvertné, dobre sa cítia iba vo vlastnom svete. V ňom snívajú o klenotoch, lebo sú veľmi koketné, o palácoch, lebo obľubujú prepych, a o očarujúcich princoch, keďže sú väčšmi sentimentálne ako zmyselné. Ide však o ženy veľmi spoločenské. Ich emotívnosť je zjavne silná, a tak majú rozmarnú povahu, ktorá je zároveň ich pôvabom i slabosťou. K ženám sú málo priateľské, o čosi viac k mužom.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.