Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Beňadik

Mužské krstné meno

Mužské meno Beňadik má latinský pôvod a význam mena je "požehnaný, blahoslavený". Beňadikovia sú nepokojné povahy. Netreba zveličovať závažnosť tejto nepokojnosti, lenže ona podmieňuje ich charakter. Spája sa s veľkou emotívnosťou, dobrou aktívnosťou a priemernými reakciami. Beňadikovia oplývajú čulou intuíciou, raz-dva sú v strehu. Ich schopnosť predvídať im robí dobré služby. Hoci sú naoko nestáli, majú v sebe veľa čara a fantázie, ktorú však musia čím skôr ovládnuť. V citovom živote sa často obávajú, aby ich priveľká cituplnosť neuvrhla do otroctva.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.