Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Florián

Mužské krstné meno

Nositelia mena Florián sú pokojní a trpezliví. Ide skôr o pozorovateľov ako filozofov a ak ich pokladáme trochu za pomalých, je to preto, lebo starostlivo zvažujú všetky stránky problému skôr, ako sa vyjadria a rozhodnú. Sú to pracanti, ale dosť zakomplexovaní, lebo ak dospejú k vynikajúcim výsledkom, je to zásluhou ich silných pästí. Zvlášť zažiaria v športe, a preto treba, aby pestovali pretekársky nejakú športovú disciplínu, čo týmto mládencom pomáha nadobudnúť rovnováhu.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.