Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies na štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Abu mal zlatu zilu a bol na vysetreni u doktora

Vtip

Abu mal zlatu zilu a bol na vysetreni u doktora.
Vecer v krcme sa ho ostatni pytaju, ako prebiehalo to vysetrenie.
Abu hovori: "No, chytil ma odzadu lavou rukou za lave plece a ukazovak pravej ruky mi strcil do zadku ... nie, nie, pockajte, ... pravou rukou ma chytil odzadu za prave plece a do zadku mi strcil ukazovak lavej ruky... nie, nie, pockajte, ... oboma rukami ma chytil za plecia a ... ten haaaajzel!!!"
Z kategórie Vtipy / Nezaradené
Pridal užívateľ anjelik* 11. 12. 2007
Ďalšie z kategórie Super vtipy, ktoré sme zabudli kategorizovaťDedko číta noviny a hovorí:
"Tu píšu, že jedna atómová bomba stojí aj 500 miliónov dolárov"
A babka odvetí:
"jaaaaj, keby nám tak jedna padla na záhradku..."
Přijde muž s krásnou ženou do klenotnictví, společně pro ni vyberou diamant za 1,5 milionu korun. Když dojde na placení, vezme muž šekovou knížku a vyplní šek na celou sumu. Prodavač se na něj s obavami dívá, ten zákazník je mu neznámý, vidí ho poprvé. Muž okamžitě postřehne, co prodavači jde hlavou a říká mu:
"Vidím, že máte obavy, že tento šek není krytý, viďte...? Dobře, uděláme následující. Dnes je pátek a banky mají již zavřeno, ponechejte si ten šek i šperk. V pondělí, až budete moci ten šek nechat proplatit, pošlete ten šperk mojí přítelkyni.o.k.?"
Prodavač se uklidní, v pondělí chce nechat šek proplatit, banka jej ale zamítne, že prý není krytý. Okamžitě volá zákazníkovi a ten mu na to odpoví:
"Ten šek můžete zahodit, už jsem ji vošukal!"
Traja chlapíci sa bavia, ktorý z nich má najhlúpejšiu ženu.
Prvý hovorí:
Moja žena je strašne hlúpa. Minule do zásoby kúpila polovicu prasaťa a pritom nemá mrazničku!
Druhý hovorí:
To je nič, moja je ešte hlúpejšia. Minule si kúpila auto a pritom nemá vodičák!
Ale tretí kontruje:
Páni, ste mimo. Moja žena je bezkonkurenčne najhlúpejšia. Minule išla s kamarátkami cez víkend na chatu a keď sa balila, tak som zbadal, že si berie zo sebou aj balíček kondómov. A pritom nemá vtáka!
Počítačový maniak hovorí kamarátom:
- Prídem domov, pozerám, v posteli leží moja žena úplne nahá a naviac s cudzím chlapom. Pozerali na mňa a pohľad ich očí bol taký posmešný, až ma zamrazilo. Zmocnila sa ma strašná predtucha. Bežím k počítaču a naozaj! Tie svine mi zmenili heslo!

* Pred rokom 2011 pridávali vtipy a výroky aj registrovaní návštevníci. Po tomto období je prispivanie možné iba cez kontaktný formulár.
Tento vtip je na MOWSe už 13 rokov