Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou želvu

Vtip

Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou želvu. Ta je šíleně potlučená. Jedno oko má namodralé, dvě nohy zafačované a celý krunýř omotaný lepící páskou. Hospodský se chlápka ptá, co s tou želvou je.
"Nic. Tahle želva je akorát hrozně rychlá. Schválně, dáme závod o stovku, váš pes a moje želva. Zaveďte svého psa na jeden konec sálu, jděte na druhý a zavolejte ho. A moje želva tam bude dřív, než váš pes."
Hospodskému se to zdá zajímavé, tak si plácnou. Postaví svého psa na jeden konec sálu, dojde na druhý a hvízdne. Jenže chlápek najednou vzal svoji želvu do ruky a hodil ji přes celou místnost k hospodskému a povídá:
"Říkal jsem, že tam bude dřív, než ten pes."
Z kategórie Vtipy / Zvieratá
Pridal administrátor MOWS 17. 9. 2008
Ďalšie z kategórie Vtipy so zvieratkamiV Rusku vymreli vsetci kocúri,tak sa zúfalé macky rozhodli pozvat superkocúra z USA, aby vyriesil danú situáciu.Vsetky macky ho sli cakat na letisko. Prvá bola hlavná macka, ktorá si vydupala, ze s ním pôjde prvá.
Hlavná macka odisla so superkocúrom a vsetky ostatné macky cakali celú noc a cely den. Nakoniec sa hlavná macka priplazila celá znicená a macky na ňu naliehali, aby im orozprávala, aké to bolo.
- "Moje zlaté,predstavte si to: Najskôr jedenkrát za komínom, potom trikrát na lavicke, osemkrát na smetiaku, dvakrát na chodníku, sestkrát pri jazierku, styrikrát pred restauráciou a dvakrát v parku mi porozprával ako vo Vietname prisiel o gule a vtáka..."
Pláva si v mori veľrybí samec vedľa svojej veľrybej družky a mrmle:
"Celý svet sa snaží zachrániť náš druh, vedci zasadajú, ekológovia sa búria, Greenpeace sa z toho môže posrať, ale teba bolí hlava...."
Kupuje hospodář nového kohouta. Prodavač mu říká: "Pozor, je to strašný nenasyta!"
Hospodář vypustí kohouta na dvorek a jde spát. Ráno vyjde ven a kouká. Všechny slepice naprosto sedřený a kohout přešlapuje mlsně kolem plotu.
Hospodář mu povídá: "Kohoutku, šetři se praskne ti srdíčko a bude s tebou konec!"
Druhý den vstane, vyjde ven a kouká: slepice , kachny i husy jsou uplně hotový.
Tak mu zase domlouvá: "Kohoutku, šetři se..."
Třetí den vyjde ven a vidí, že i veverky maj dost a kohoutek leží u plotu nožky nahoře, nehýbe se a nad ním už krouží supy. Přistoupí k němu a se slzou v oku povídá: "Vidíš, kohoutku, nešetřil jsi se a jak to dopadlo!"
Kohoutek otevře očičko a povídá: "Jestli mi vyplašíš ty supy, tak ošukám TEBE!!!!!!"
Chytí cowboy zlatú rybku a tá že mu splní tri želania, keď ju pustí.
"Dobre," hovorí cowboy, "chcem vždy zmlátiť všetkých v každom saloone, do ktorého prídem. Potom chcem, aby každá baba na ktorú žmurknem, išla so mnou na izbu a chcem mat vtáka ako môj kôň."
Stane sa, povedala rybka, keď ju pustil.
Hneď nato ide cowboy do saloonu, všetkých zmláti, žmurkne na babu, ale keď na izbe dá dole gate, baba odpadne.
Nevadí, ide do ďalšieho saloonu, všetkých zmláti, žmurkne na babu, ale keď na izbe dá dole gate, aj táto baba odpadne.
Cowboy sa pozrie dole medzi nohy a hovorí: "Tak ja dvadsať rokov jazdím na svojom koni a až teraz zistím, že je to kobyla!!?"
Tento vtip je na MOWSe už 14 rokov