Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies na štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Príde chlapec k lekárovi a hovorí

Vtip

Príde chlapec k lekárovi a hovorí:
Pán doktor ja chcem aby ste mi naočkoval AIDS.
Preboha, prečo chceš aby som ti naočkoval takú strašnú chorobu?
No pozrite sa, odomňa ho dostane moja sestra, od sestry otec, od otca mama, od mamy sused a ten chrapúň si to zaslúži, stúpil mi na autíčko...
Z kategórie Vtipy / Morbídny humor
Pridal užívateľ deathwalker* 26. 5. 2008
Ďalšie z kategórie Morbídne vtipy len pre silné povahyNie je dobré učiť sa od detstva len jeden plavecký štýl. Napríklad jeden môj známy spadol do studne, vedel plávať len motýlika a umlátil sa o steny.Po hřbitově jde chlap a přijde k jednomu starému omšelému hrobu.Sehne se a začne oddělávat tu kamennou desku.Jde okolo nějaká ženská a celá vyděšená se ho ptá:"Proč to proboha otvíráte nechte je odpočívat v pokoji!" On klidně dál pokračuje a oddělá celou tu desku. Hned z toho hrobu vyskočí 3 děti a volají ne něj:"Tati,tati!"
ženská ještě než omdlí zaslechne:"No cose divíte,šli jsme s manželkou do kina a děti jsme odložili k rodičům."
Na veľkej budove vypukne požiar a jedinou možnosťou ako uniknúť je skočiť do plachty. Požiarnici sa rozostúpia a čakajú. Vyskočí beloch - chytia ho. Vyskočí druhý beloch - chytia ho, ale keď vyskočí cigáň tak sa uhnú. Vyskočí druhý - uhnú sa. Jeden požiarnik to nevydrží a zakričí hore: - Tých zhorených už nehádžte!Muž je v kóme a visí na dýchacom prístroji.
Manželka sa plačky pýta:
Pán doktor, dokedy bude manžel v tomto stave?
Do prvého výpadku prúdu...

* Pred rokom 2011 pridávali vtipy a výroky aj registrovaní návštevníci. Po tomto období je prispivanie možné iba cez kontaktný formulár.
Tento vtip je na MOWSe už 13 rokov