Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies na štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM
Čo je to MOWS?gMOWSFotografia3D artVideo tvorba

gMOWS
grafika a webdizajn

gMOWS patrí pod doménu MOWS.sk a jedná sa o portfólio z oblasti grafiky a webdizajnu. Grafické práce a iné zaujímavosti nájdeš na microsite g.mows.sk

Robiť to, čo ťa baví, je sloboda. Milovať to, čo robíš, je šťastie.

Webdizajn a programovanie

Prvú web stránku som začal zhotovovať už v roku 1999, kedy bol slovenský internet ešte v plienkach a pripojenie na internet bolo zväčša len v štátnej správe a niektorých firmách. Po dvoch rokoch som začal vytvárať prvé komerčné weby. Naberal som skúsenosti nielen v oblasti grafiky, CSS štýlovania ale aj základov programovania jednoduchých dynamických webov v jazyku PHP s podporou databáz MySQL. Nové pracovné skúsenosti som získal v dvoch reklamných agentúrach a kreatívnom štúdiu. Od roku 2009 pracujem pre jeden z najnavštevovanejších internetových portálov na slovenskom internete a mám príležitosť podielať sa na budovaní a vylepšovaní produktov, ktoré denne navštevujú tisícky užívateľov.

Grafické práce

Trendy v grafike sa neustále menia, no tu ponúkam niekoľko ukážok starších grafických prác. Nájdeš tu wallpaper pre Tomáša Kopeckého, grafiku pre známy hudobný portál, úschovňu súborov, lekáreň, návrh potlače tričiek ale aj infografiky.
Tomáš Kopecký

Návrh na potlač auta pre hudba.sk

Tričko pre Zoznam

Reklama pre úschovňa.sk

Grafika pre hudba.sk

hudba.sk

Reklama pre Fit lekáreň

uschovna.sk

Infografika pre vysetrenie.sk

Vysetrenie.sk

Infografika pre kariera.sk

Návrhy pre predpredaj.sk

Zoznam.sk

Viac ukážok z grafických prác, návrh log a webstránok alebo 3D arty z programu Blender.
Čo je to MOWS?gMOWSFotografia3D artVideo tvorba