Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Vlasta

Ženské krstné meno

Ženské meno Vlasta má slovanský pôvod a význam tohto mena je "vlasť, moc, majetok". Nositeľky tohto mena oslovujeme Vlastička, Vlastuška. Vlasty nie sú veru veľmi prispôsobivé povahy. Raz-dva sa rozkohútia, veď nenadarmo je kohút ich zvierací totem. Tieto ženy sú výstredné, cholerické a rady hovoria z mosta doprosta. Okrem týchto aspektov v jej povahe nachádzame aj mimoriadnu príťažlivosť. V prvom rade sa netreba nechať ovplyvniť ich rýchlymi, nepremyslenými reakciami, lebo Vlasty majú v sebe veľký zmysel pre ľudskú súdržnosť a lásku k blížnym. A čo štúdium? Z toho si Vlasty nič nerobia. Priťahuje ich všetko krásne, oslnivé, veľkolepé.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.