Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Agnesa

Ženské krstné meno

Nositeľky krstného mena Agnesa, ktoré oslovujeme aj Agy, Agnes, sú vrtošivé ženy, čo neobsedia na jednom mieste. Zdá sa, že majú v sebe čosi, čo treba svetu povedať a vravia to poriadne nahlas. V spoločnosti potrebujú všetku pozornosť upriamiť na seba. Jednostaj sa treba týmto sebavedomým ženám venovať a počúvať ich rady. S pasiou sa obklopujú priateľmi, ale často ich striedajú. Ťažko povedať, či sú nadané na štúdium. Keď ich predmet zaujme, výsledok je dobrý. V opačnom prípade sa radšej vyhýbajú školským laviciam. Môžu vyniknúť v takých povolaniach, v ktorých je všetko v pohybe, pričom sa naplno žije. Lákajú ich aj výnimočné povolania s dobrým zárobkom. Ich citový život je veľmi nestály.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.