Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Anežka

Ženské krstné meno

Ženské meno Anežka má grécky pôvod a význam mena je "čistá, nepoškvrnená, cnostná". Nositeľky tohto mena oslovujeme Aňa, Anuška, Agneška. Zdá sa, že Anežky majú v sebe čosi, čo treba svetu povedať a vravia to poriadne nahlas. Niet sa čo diviť, pretože tieto doručovateľky posolstiev majú ako zvierací totem poštového holuba. Tieto milé dievčatá však nikde nenachádzajú pokoj. Sú to špekulantky, v spoločnosti si vyžadujú všetku pozornosť. Jednostaj sa im treba venovať, ak nie, budú sa venovať ony vám, a to je ešte horšie. Ťažko povedať, či sú Anežky nadané na štúdium. Keď sa im vyučovací proces páči, výsledok je obdivuhodný. V opačnom prípade sú ochotné hodiť knihy do ohňa.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.