Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Bibiána

Ženské krstné meno

Ženské meno Bibiána má latinský pôvod a v preklade znamená "plná života". S nositeľkami tohto krstného mena sa stretávame pomerne často a oslovujeme ich Bibi, Bibiánka, Bibka. Bibiány sú mlčanlivé a zdôverujú sa veľmi ťažko. Uzavrú sa do seba a dlho dumajú o svojich sklamaniach a prehrách. Len málokedy sa tieto uzavreté ženy uvoľnia a dokonale odreagujú. Čo treba u malých Bibián v ranom detstve podchytiť, je ich pomstivosť a snaha dostať sa do pozície mučeníčky. V citovom živote sústavne potláčajú svoje pocity, pochybujú o úprimnosti vyznaní lásky. Vždy si kladú otázku, či sa im ctitelia neposmievajú.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.