Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Marína

Ženské krstné meno

Ženské meno Marína má latinský pôvod a v preklade znamená "námorníčka". S nositeľkami tohto krstného mena sa nestretáme často, a ak náhodou, tak ich oslovujeme Rina, Marínka, Marka. Maríny nie sú ľahké nátury. Keď ich skúmame zblízka, všimneme si, že sú to veľmi odhodlané bytosti, vytrvalé v práci, obyčajne dosť nedotklivé, ba podozrievavé i žiarlivé. Sú to však veľmi rozhodné a obdivuhodné matky, ktoré sa nikdy nesťažujú. Zvyčajne sú Maríny výborné študentky, obľubujúce klasické štúdium. Ak majú iný názor ako ich vyučujúci, veľmi živo to dajú najavo. Sú pomerne tvrdohlavé. Neúspechy v škole či práci im spôsobujú utrpenie, ale nezastavia ich.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.