Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alana

Ženské krstné meno

Krstné mená Alan, Alana majú keltský pôvod a význam mena v preklade je "súlad, svornosť". Nositeľov týchto mien oslovujeme Ali, Alanko, Alanka, Alka. Od najútlejšieho veku sú Alan, Alana úžasné osoby. Títo vášnivci vnútia svojej rodine mimoriadny rytmus. Vďaka veľkej aktívnosti s obdivuhodnou chladnokrvnosťou manévrujú s ľuďmi okolo seba a držia ich poriadne na uzde. Vedia byť zároveň horliví i ľahostajní, no vždy bude u nich prevládať schopnosť bleskovo vyriešiť problém. Nositelia mien Alan, Alana sú plní dôvtipu, avšak aj neposední, a tak ako ich zvierací totem lastovička aj oni zbožňujú slnko a nezľaknú sa žiadnej dlhej cesty. Nemožno však o nich povedať, že štúdium ich nadchýna.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.