Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Alojz

Mužské krstné meno

Mužské meno Alojz sa k nám dostalo zo starej francúzštiny a označuje "nebojácneho a múdreho bojovníka". Nositeľov tohto mena oslovujeme Lojzko, Lojzík. Alojzovia sú nesmierne emotívni, sú to muži s pohotovými reakciami. Občas sa s nimi však ťažko vychádza. Alojzovia sú v neustálom pohybe, v hlave sa im rodia tisíce myšlienok, keď iní márne čakajú na jeden nápad. O niečo horšie to je, ak ich majú realizovať. Silnou stránkou ich charakteru je štart, finiš je však už slabší.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.