Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Bartolomej

Mužské krstné meno

Mužské meno Bartolomej má aramejský pôvod, je to biblické meno a v preklade znamená "oráč, bojovný syn". Mužov s týmto menom stretávame výnimočne a oslovujeme ich Barta, Bartoš, Bartík. Bartolomejovia sú typom muža, ktorý odolá všetkému, niekedy i silou dosiahnu to, čo chcú. Majú sklon hneď a zaraz povedať, čo majú na srdci. Nie je však ľahké presvedčiť ich, aby zmenili názor. Radi všetko vzťahujú na svoju osobu a oplývajú takmer arogantnou sebadôverou. Treba mať na pamäti, že pri výchove týchto detí musíme dbať na disciplínu a nenechať sa nimi ovládať.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.