Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Belo

Mužské krstné meno

Mužské meno Belo má hebrejský pôvod a v preklade znamená "ľahký vánok, dych". Na Slovensku sa s nositeľmi tohto biblického mena nestretávame často. Belovia sú pomerné plachí, ale rýchlosť ich reakcií je pozoruhodná. Keďže sú aj cholerici, vnútri nich to stále vrie a sú pripravení kedykoľvek explodovať. Nohami síce stoja pevne na zemi, ale hlavu majú stále v oblakoch. Zvyčajne uprednostňujú povolania, ktoré im umožňujú byť v styku s realitou a radi vidia plody svojho úsilia. Nemajú problémy pri výbere povolania a veľmi skoro vedia, čo chcú. Belovia vyhľadávajú veselú a príjemnú spoločnosť, kde sa snažia očariť ženské pokolenie.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.