Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Edmund

Mužské krstné meno

Mužské meno Edmund má anglický pôvod a v preklade znamená "mocný ochranca". S nositeľmi tohto mena sa na Slovensku stretávame len výnimočne. Edmundovia nie sú priveľmi ctižiadostiví a uprednostňujú pokojný a pohodlný život. Obľubujú okolo seba veľa priateľov, ale pod podmienkou, že ich to nebude nadmieru zaväzovať a nebudú im veľmi na ťarchu. Navyše nemajú radi, ak na nich dolieha priveľká zodpovednosť. Ich štúdiá sú zvyčajne na slušnej úrovni, lebo sa dobre prispôsobia všetkým vyučovacím predmetom a vedia sa ihneď sústrediť na informácie, ktoré dostávajú. Keďže Edmundovia sú puntičkári, môžu byť z nich vynikajúci elektrotechnici, ale môžu mať úspech aj v lekárskych a zdravotníckych povolaniach.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.