Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Iľja, Eliáš

Mužské krstné meno

Mužské mená Iľja, Eliáš majú hebrejský pôvod. Najčastejšie sú zaužívané v rusky hovoriacich krajinách, kde ich domácky oslovujú Iľjuška, Ilek, Elo, Eli. Iľja, Eliáš sú osoby činorodé, zodpovedné k svojmu poslaniu. Vedia sa dokonale ovládať a majú v sebe silu ovládať masy ľudí, preto sa pri nich môžeme prikloniť k ich myšlienkam a pocitom a nazvať ich nositeľmi nejakého posolstva. Ľudia v ich spoločnosti pociťujú radosť. Ak majú problémy, tak pri nich nájdu nádej na skoré vyriešenie. Svoju zodpovednosť Iľja, Eliáš prejavujú už ako študenti. Pri voľbe povolania uprednostňujú zamestnanie, v ktorom je nevyhnutný styk s ľuďmi.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.