Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Ervín

Mužské krstné meno

Mužské meno Ervín má nemecký pôvod a význam mena je "priateľ cti, vojska". Ervínovia patria skôr k tvrdohlavému typu. Sú to cholerici, náramne aktívni, s neočakávanými a zavše násilníckymi reakciami. Nesporne majú výbušný temperament. Títo muži majú taktiež sklon donekonečna dumať a pociťujú ťažkosti pri výbere a rozhodovaní. Sú to introverti, ktorí sa radi uzatvárajú do seba. Na druhej strane sú to mudrlanti a sú náchylní robiť aj výtržnosti, ak im nedovolia diskutovať. Možno im chýba sebadôvera, pretože sú plachí a nevydávajú sa ľahko napospas iným.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.