Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Sabína

Ženské krstné meno

Ženské meno Sabína má latinský pôvod a jeho význam je "pochádzajúca z kmeňa Sabínov" v Taliansku. Na Slovensku sa veľmi neudomácnilo a ak sa s nositeľkami tohto mena stretneme, oslovujeme ich Sába, Inka, Sabínka. Sabíny sú dosť materialistické, vypočítavé a veľmi potrebujú pre svoj život úspech. Zaľúbenie nachádzajú v peniazoch a poctách, dokonca zachádzajú tak ďaleko, že použijú aj intrigy, len aby okoliu dokázali, aké sú jedinečné. Ak sa pre niečo rozhodli, je nielen ťažké, ale i nebezpečné chcieť, aby rýchlo zmenili názor. Možno o nich povedať, že priateľstvo so Sabínou je skôr vzácnosť. Iba zriedkavo dôverujú iným a nepokladajú za potrebné, aby sa vedelo o ich intímnom živote.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.