Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Ľudomil

Mužské krstné meno

Mužské meno Ľudomil má slovanský pôvod a voľný preklad mena je "ľudu milý". Ak sa stretneme s oslávencom, oslovujeme ho Ľudko, Ľudomilko, Milko. Aj keď pri vyslovení mena Ľudomil zostane v nás pocit miloty, v skutočnosti sú to veľmi nervózni ľudia obdarení veľkou emotívnosťou, mierne zníženou aktívnosťou, ale dobrými reakciami. Niekedy nie je ľahké s nimi vychádzať. Potrebujú mať neustále pri sebe pomocníkov, aby mohli uskutočniť svoje plány. Majú sklon spoľahnúť sa na iných pri dokončovaní začatej práce.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.