Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Marcel

Mužské krstné meno

Mužské meno Marcel má latinský pôvod a význam mena je "malý bojovník". Nositeľov tohto mena oslovujeme Marcelko, Marco, Maco. Marcelovia sú pritlmení cholerici. Majú dlhé reakcie, rozhodujú sa zdanlivo narýchlo, ale v skutočnosti ich rozhodnutia dlho dozrievajú. Veľmi dobre vedia využívať iných a sú to mimoriadne nadaní sprostredkovatelia, skrátka rodení predavači. Títo muži majú životnú silu rysa. Netreba však tento typ mužov uzatvárať do dusivých ministerských kancelárií. Marcelovia potrebujú pohyb a veľa čerstvého vzduchu.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.