Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Slávka

Ženské krstné meno

O nositeľkách krstného mena Sláva, Slávka možno povedať, že povaha väčšiny týchto žien je obrazom nášho súčasného sveta. Slávka je nervózna, nestála, vzrušená, urážlivá. Ich pomerne slabá aktívnosť a mierne oneskorené reakcie z nich robia duševne ľahostajné osoby. Slávky študujú nepravidelne, krivolako. Stále toľko premýšľajú ako sa vyhnúť povinnostiam, až im nezostane čas poriadne pracovať. Zaujímajú ich však dejiny a radi by sa uplatnili ako spisovateľky, novinárky. V citovom živote sa prejavujú ako žiarlivé a panovačné osoby. Rodičia ich musia naučiť, aby sa dokázali otvoriť iným a rozdávať im šťastie a pohodu.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.