Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Nikolaj

Mužské krstné meno

Mužské meno Nikola, Nikolaj má francúzsky pôvod a v preklade znamená "víťaz nad ľudom". Ak sa stretneme s nositeľom tohto mena, oslovujeme ich Niki, Nikolaj či Nikolko. Muži s týmto menom pôsobia ako flegmatici. Majú však vodcovského ducha. Nevedeli by žiť bez pevného cieľa. Sú stále bojovne naladení, ide však o ich vnútorný boj, bojujú najmä sami so sebou. Na Nikolov, Nikolajov treba už od raného detstva pôsobiť, aby sa neuzatvárali do seba a brali do úvahy aj svoje okolie. Nedávajú najavo svoje city, aby neposkytli nepriateľovi zbraň proti sebe. Priateliť sa s nimi je ťažké, akoby sme sa pokúšali zdolať nedobytný múr.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.