Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Tomáš

Mužské krstné meno

Mužské meno Tomáš má aramejský pôvod a v preklade znamená "blíženec". Nositeľov tohto obľúbeného mena oslovujeme Tomi, Tominko, Tom, Tomáško. Ich osobnosť sa stále rozvíja a to do takej miery, že ich pôvodný skepticizmus sa podivuhodnou premenou zmení na vášnivé presvedčenie. Samozrejme, že aj Tomášovia sa môžu mýliť tak ako každý, len vždy s dobrým úmyslom, lebo sú hlboko úprimní. Z hľadiska povahy sú dosť podobní svojmu zvieraciemu totemu pytónovi. Aj oni sa pokúšajú zoradiť ľudí a udalosti do prstencov svojej logiky, lebo sú to logici, ktorých inteligenčná štruktúra sa opiera o hlbokú vecnosť.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.