Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Valentín

Mužské krstné meno

Mužské meno Valentín má latinský pôvod a v preklade znamená "zdravý, zdravím kypiaci". S nositeľmi tohto mena sa stretávame len ojedinele. Títo muži sú veční hľadači, po celý život sa pokúšajú prísť veciam na koreň. Valentínovia sú aj veľmi aktívni a treba im poskytnúť možnosť na sebarealizáciu a využiť ich elán. Ich náruživosť však vyúsťuje do istého
chladu, vyplývajúceho z druhotných reakcií, ktoré našťastie tlmia a zdisciplinujú výbušnú stránku ich povahy. Ich zvieracím totemom je los, kráľ nekonečných severských šírav. V citovom živote môžeme o týchto chlapcoch povedať, že sú náruživí, a teda aj požadovační, najmä v oblasti citov.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!