Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Valentín

Mužské krstné meno

Mužské meno Valentín má latinský pôvod a v preklade znamená "zdravý, zdravím kypiaci". S nositeľmi tohto mena sa stretávame len ojedinele. Títo muži sú veční hľadači, po celý život sa pokúšajú prísť veciam na koreň. Valentínovia sú aj veľmi aktívni a treba im poskytnúť možnosť na sebarealizáciu a využiť ich elán. Ich náruživosť však vyúsťuje do istého
chladu, vyplývajúceho z druhotných reakcií, ktoré našťastie tlmia a zdisciplinujú výbušnú stránku ich povahy. Ich zvieracím totemom je los, kráľ nekonečných severských šírav. V citovom živote môžeme o týchto chlapcoch povedať, že sú náruživí, a teda aj požadovační, najmä v oblasti citov.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.