Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Vavrinec

Mužské krstné meno

Meno Vavrinec má latinský pôvod a jeho význam je "pochádzajúci z mesta Lorenta". Veľa mužov s týmto menom na Slovensku nenájdeme, ak predsa, tak ich oslovujeme Vavríček, Vávra, Vavrík. Muži s týmto menom pôsobia vyrovnane, sú spokojní sami so sebou. Rodičia nemajú s Vavrincami veľké problémy. Študujú s výborným prospechom, sú usilovní a svedomití. No treba dávať pozor, aby rodičia nenaleteli na ich vydieranie, vedia sa pekne líškať. Ich správanie sa je poznačené miernou ženskosťou.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.