Je to neuveriteľné, ale aj MOWS používa cookies, štatistiku a reklamu.SÚHLASÍM

Svetlana

Ženské krstné meno

Ženské meno Svetlana má slovanský pôvod a význam mena je "svetlá". Nositeľky tohto mena oslovujeme Svetlanka, Svetluška, Svetla. Svetlany sú poetky, ktoré o svojom živote snívajú a iba zriedkavejšie tieto sny prežívajú. Sú to ženy, ktoré majú vzácnu krehkosť konvalinky, svojho rastlinného totemu, s tichým zmyslom pre radosť. Tieto deti nie je vhodné ponechávať v nestálosti, ktorá by sa mohla stať chronickou. Zavše sa Svetlany zatnú a z plachosti sa stanú agresívnymi. Taktiež trpia nedostatkom sebadôvery, proti čomu treba veľmi skoro zakročiť. Nositeľky tohto mena majú sklon odtrhnúť sa od sveta, ale z hľadiska objektívnej reality sú vrtošivé. V rozmedzí niekoľkých hodín sa ich názory, túžby a chúťky menia.
Cestovanie a kultúrne podujatia na MOWSe

Vypni blokovanie reklám pre stránku MOWS.sk

Tvorba obsahu a prevádzka stránky stojí čas a peniaze. Blokovanie reklamných formátov by časom mohlo viesť k zrušeniu nie len tejto stránky, ale aj množstva ďalších menších webov, ktoré obsahovo spestrujú internet. Veľké spoločnosti, televízie a redakcie majú finančný rozpočet na boj s blokovaním reklám, prípadne majú aj iné zdroje príjmov. A vieš si predstaviť internet, na ktorom bude iba Facebook, JOJ, Nový Čas, Google a Pornhub? Veď by to bolo katastrofálne!

Táto stránka používa klasické reklamné formáty vsunuté medzi obsah. Nenájdeš tu agresívne formy ako Cosmic Cursor, Interstitial alebo videobanner vyskakujúci na celú plochu okna. Ak by si natrafil na jeden z takýchto čudných formátov, kontaktuj ma cez formulár.